Pēc draudzes padomes lēmuma, līdz 11. janvārim mūsu draudzē Dievkalpojumi notiks bez apmeklētājiem.

Draudzes ikdiena un dievkalpojumu norise pēc 15.novembra

Mīļie Draugi!

Kopš 2020. gada marta, kad Latvijā tika izsludināts ārkārtējais stāvoklis pandēmijas dēļ, esam dzīvojuši, strādājuši un kalpojuši ierobežotos apstākļos. Tomēr šajā laikā esam varējuši 2 reizes pulcēties draudzes dienās Baldonē, esam 2 reizes rīkojuši draudzes gada sapulces ar pietiekošu draudzes locekļu skaitu kvorumam. Iespēju robežās mums ir bijusi izdevība apmeklēt draudzes dievkalpojumus, esam sākuši un turpinām dievkalpojumu tiešraides facebook un draudzes mājas lapā, kura ieguvusi jaunu skatu. Šogad esam kristījuši 15 cilvēkus, pagājušajā gadā – 16. Draudzes dzīve nevienu brīdi nav apstājusies. Tāpēc arī pēc 15. novembra, kad beigsies kārtējā mājsēde, draudzes darbība netiks apturēta.

Tomēr, esam lēmuši, ka nešķirosim draudzes locekļus pēc vakcinācijas principa, ļaujot dievkalpojumus apmeklēt tikai vakcinētajiem vai covid izslimojušiem. Līdz ar to turpināsim dievkalpojumu tiešraides bez apmeklētājiem, cerot, ka pēc 2022. gada 11. janvāra (vai agrāk) situācija būs tāda, ka varēsim atvērt dievnamu dievkalpojumu apmeklētājiem.

Tajā pašā laikā iedrošinām vakcinēties, rūpējoties par līdzcilvēku un savu veselību, vienlaikus nepakļaujoties dažādām Atklāsmes grāmatas interpretācijām. Mūsu draudzes bijušais mācītājs Dr. Ilmārs Hiršs saka:

“Beigsim vilkt paralēles ar Atklāsmes grāmatā minēto zvēra zīmi. Tie laiki vēl ir priekšā. Vispirms nāks zvēra pielūgšanas laiks. No tā gan sargāsimies, lai dzīvā, patiesā Dieva vietā mēs nesākam pielūgt elku dievus. Un cienīsim viens otra uzskatus, beigsim strīdēties un sāksim lūgt Dievu. Vairāk nekā līdz šim. Tas ir vienīgais atrisinājums katram individuāli, tautai un pasaulei.”(http://hirss.lv/pardomas/)

Šajā laikā Ikvienam draudzes loceklim ir iespēja:

  • Katru svētdienu atnākt uz baznīcu pēc dievkalpojuma līdz 14.00, lai saņemtu Svēto Vakarēdienu un aizlūgumu;
  • Tikties ar draudzes locekļiem pēc dievkalpojuma zoom platformā (no 21.11.);
  • Kopīgi (līdz 10 cilvēkiem) skatīties dievkalpojumu mājās;
  • Turpināt pulcēties mazajās grupās attālināti vai kopā mājās (līdz 10 cilvēkiem);
  • Individuāli tikties ar mācītāju Edgaru Maži;
  • Sūtīt aizlūgšanu vajadzību sms formātā dievkalpojuma laikā

Turpināsim lūgt viens par otru, veltīsim laiku Bībeles lasīšanai un lūgšanai mājās! Atbalstīsim savu draudzi materiāli! Lai Dieva klātbūtne ar mums!

Padomes vārdā mācītājs Edgars Mažis

2021. gada 12. novembrī