“Sirds kurss” sievietēm

Ķēniņa meitu skolas ietvaros jau vairāku gadu garumā Āgenskalna draudzes sievietēm tiek piedāvāti dažādi izglītojoši pasākumi. Šajā gadā mūsu draudzes sievietēm un viņu paziņām piedāvājam “Sirds kursu”, kas notiks virtuāli, slēgtā Facebook grupā, četru mēnešu garumā.

Kas ir “Sirds kurss”?

Mums katrai dzīvē ir bijušas kādas ilgas, kas šķiet nesasniedzamas vai lomas, kurās esam jutušās nedrošas, nepiemērotas vai arī neesam tās izdzīvojušas nemaz. Mēs katra zinām, ko nozīmē sirds sāpes – par sevi pašu, par saviem tuviniekiem vai kādu sapni, kas palicis nerealizēts. Kā mēs dzīvojam un reaģējam šādās situācijās? Kā tas ietekmē mūsu dzīvi – mūs pašas, mūsu tuviniekus un mūsu uzticēšanos Dievam?

“Sirds kursā”, mēs aicināsim Tevi ieskatīties savas sirds dziļākajos nostūros. Tēmas par kurām kopā domāsim, ir balstītas uz bibliskiem principiem, un palīdzēs saprast kā pieaugt izpratnē par Dievu un mums pašām.

“Vairāk par visu sargi savu sirdi, jo no tās dzīvība izverd”

Sakāmvārdi – 4:23

Kurss sāksies 20.oktobrī un pēc 2.nodarbības grupa būs slēgta, kas nozīmē, ka jaunas dalībnieces netiks pievienotas, jo svarīgs ir nodarbību secīgums.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk vai pieteikties “Sirds kursam”, meklē mūs Facebook – “Sirds kurss”.

Kursu vadīsim mēs – Agnese Megne, Daila Romāne un Kristīne Barkovska. Informāciju droši vari jautāt arī mums, rakstot Massenger.

Āgenskalna Baptistu draudze

LV60UNLA0003000701515

LV25HABA0551016637783

Par ziedojumiem